2011. június 8., szerda

Aluljáró a Ferenciek terénél

Észrevettétek, hogy télen az egyik legmelegebb aluljáró a Ferenciek terén van? Emlékszem rá, jó pár évvel ezelőtt temérdek csöves élte ott életét, akár a bebábozódott hernyók, úgy fetrengtek ott. Kevesen tudják, hogy az alábbi sparhelt szolgáltatta a meleget. Megcsodálható a virágboltban szemben, az újságossal.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése