2011. június 8., szerda

Terike nővér és a fájós lábak boltja

Eltörtem az egyik kézcsontomat a könyökömnél.
Először családorvosomat kerestem meg, és ott találtam rá következő aranyos ragacsra.

Mint utóbb kiderült Terike nővért, Borika nővér fogja helyettesíteni.
Majd a felújított Uzsoki utcai kórházba látogattam kivizsgálásra. Gondolom az Európai Uniós elvárás, hogy egy beszélni alig tudó, kissé fogyatékos srác van az információs pultban délután, hogy büszkén állíthassák, hogy egy csökkent munkaképességűnek is tudnak munkát adni. Nem lett volna vele semmi bajom, de sajnos kötötte az ebet a karóhoz, hogy nem vizsgálhatnak meg, illetve realizáltam, hogy millióan vannak előttem. Így másnap visszamentem, aminek nagyon örülök utólag, hiszen megpillantottam a Fájós lábak boltjának egyszerű, de mégis nagyszerű reklámját.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése