Abszurd és csodás. Ez a két szó ami jellemzi Budapestet az Őrültek városát. Jön velem szemben az abszurditás úton- útfélen. Hol egy hihetetlen alakkal találkozom, hol egy észveszejtő falragacson esik meg a szemem, hol egy furcsa tárgyra akadok. Szinte minden napra jut a valószínűtlenségből, a csodásból és az érdekesből. Benne élek, mégis örökre kívül maradok.
2011. június 27., hétfő
Barátnőt keresek
Sajátos módját választotta valaki a párválasztásnak. Üdvözlöm az ötletet, javaslom, hagyjunk egymásnak mindenfelé cetliket.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése