Abszurd és csodás. Ez a két szó ami jellemzi Budapestet az Őrültek városát. Jön velem szemben az abszurditás úton- útfélen. Hol egy hihetetlen alakkal találkozom, hol egy észveszejtő falragacson esik meg a szemem, hol egy furcsa tárgyra akadok. Szinte minden napra jut a valószínűtlenségből, a csodásból és az érdekesből. Benne élek, mégis örökre kívül maradok.
2011. június 2., csütörtök
Forró hangulatú zongora leckék és a gyurgyalagok...
Azt hiszem, ezen a plakátok is magukért beszélnek.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése