Még nincs közlekedési eszközös bejegyzése a Büdipest blognak, így arra gondoltam, összegyűjtöm néhány idevágó gyűjtésemet és közkincsé teszem.
Egy pár éve nálunk is megjelent a Londonban jól ismert kétéltű szerkezetnek, a Duck-nak egy sajátos változata.
Közelít a Margit-hídhoz.
Összehasonlításul egy londoni kacsa:
A következő oldtimer buszt a Svábhegy fogaskerekű megállójánál fotóztam, sajnos nem volt már időm közelebb menni és alaposabban dokumentálni. Annyi biztos, hogy maga Ókovács Szilveszter szállt ki belőle.
Búcsúzóul egy elkámpicsorodott troli .






Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése