2011. június 30., csütörtök

Duck and Roll

Még nincs közlekedési eszközös bejegyzése a Büdipest blognak, így arra gondoltam, összegyűjtöm néhány idevágó gyűjtésemet és közkincsé teszem.
Egy pár éve nálunk is megjelent a Londonban jól ismert kétéltű szerkezetnek, a Duck-nak egy sajátos változata.

Közelít a Margit-hídhoz.







Összehasonlításul egy londoni kacsa:

   A következő oldtimer buszt a Svábhegy fogaskerekű megállójánál fotóztam, sajnos nem volt már időm közelebb menni és alaposabban dokumentálni. Annyi biztos, hogy maga Ókovács Szilveszter szállt ki belőle.
Búcsúzóul egy elkámpicsorodott troli .

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése